- -35%
Το Έλαιο Krill είναι πλούσια πηγή Ωμέγα 3 υπό τη μορφή φωσφολιπιδίων EPA/DHA, απαραίτητα λιπαρά οξέα με την μεγαλύτερη βιοδιαθεσιμότητα από τον οργανισμό.
Κωδικός: 7070866013462
Δείτε όλα τα προϊόντα Μουρουνέλαιο Möller’sΣυμπλήρωμα διατροφής με υγρό μουρουνέλαιο από συκώτι Αρκτικής μουρούνας κατάλληλο για όλη την οικογένεια, ενήλικες και παιδιά. Συμπληρώνει την καθημερινή διατροφή με απαραίτητα ω-3 λιπαρά οξέα και βιταμίνες D3, Α και Ε υποστηρίζοντας τη λειτουργία του εγκεφάλου, της όρασης και της καρδιάς. Με γεύση διάφορων φρούτων.
Συστατικά & Οφέλη
Το υγρό μουρουνέλαιο της Möller’s περιέχει:
Ωμέγα-3 λιπαρά οξέα EPA και DHA: υποστηρίζουν τη σωστή λειτουργία της καρδιάς και το DHA συμβάλλει στην καλή λειτουργία του εγκεφάλου και της όρασης
Βιταμίνη D: προάγει την απορρόφηση του ασβεστίου στο σώμα διευκολύνοντας τη δόμηση ισχυρών οστών, και ενισχύει το ανοσοποιητικό σύστημα
Βιταμίνη Α: παίζει σημαντικό ρόλο στην όραση και είναι υπεύθυνη για την ορθή λειτουργία του ανοσοποιητικού συστήματος
Βιταμίνη Ε: δρα ως αντιοξειδωτικό
Συμπλήρωμα διατροφής με υγρό μουρουνέλαιο από συκώτι Αρκτικής μουρούνας κατάλληλο για όλη την οικογένεια, ενήλικες και παιδιά. Συμπληρώνει την καθημερινή διατροφή με απαραίτητα ω-3 λιπαρά οξέα και βιταμίνες D3, Α και Ε υποστηρίζοντας τη λειτουργία του εγκεφάλου, της όρασης και της καρδιάς. Με γεύση διάφορων φρούτων.
Το Έλαιο Krill είναι πλούσια πηγή Ωμέγα 3 υπό τη μορφή φωσφολιπιδίων EPA/DHA, απαραίτητα λιπαρά οξέα με την μεγαλύτερη βιοδιαθεσιμότητα από τον οργανισμό.
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ με Ωμέγα 3.6.9 λιπαρά οξέα
Συνδυασμός από ιχθυέλαιο, έλαιο λιναρόσπορου και έλαιο νυχτολούλουδου με υψηλή απόδοση σε Ωμέγα 3,6 και 9 λιπαρά οξέα (ΕPΑ / DHA μορφής).
Συμπλήρωμα διατροφής Ωμέγα-3 σε μορφή ζελεδάκια - ψαράκια με γεύση πορτοκάλι - λεμόνι για παιδιά άνω των 3 ετών. Τα Ψαράκια Ωμέγα-3 της Möller’s περιέχουν συμπυκνωμένο ιχθυέλαιο από σαρδέλα και αντζούγια.
Τα Ψαράκια Ωμέγα-3 Möller’s με ιχθυέλαιο είναι πολύ εύγευστα ζελεδάκια με φυσικά ωμέγα-3 και φυσική βιταμίνη D3, όπως και το μουρουνέλαιο Möller’s