- -35%
Πλούσια πηγή βιταμινών Α & D, λιπαρών οξέων EPA & DHA. Υγεία δέρματος, φυσιολογική όραση.
Κωδικός: 7070866022594
Δείτε όλα τα προϊόντα Μουρουνέλαιο Möller’sΣυμπλήρωμα διατροφής Ωμέγα-3 σε μορφή ζελεδάκια - ψαράκια με γεύση πορτοκάλι - λεμόνι για παιδιά άνω των 3 ετών. Τα Ψαράκια Ωμέγα-3 της Möller’s περιέχουν συμπυκνωμένο ιχθυέλαιο από σαρδέλα και αντζούγια.
Έχουν υψηλή περιεκτικότητα σε ωμέγα-3 και βιταμίνη D και δεν περιέχουν τεχνητές χρωστικές ουσίες και τεχνητά γλυκαντικά, αλλά γλυκαντικές ουσίες από φυσικές πηγές (ξυλιτόλη, σορβιτόλη).
Συστατκά & Οφέλη
Τα ψαράκια - ζελεδάκια Ωμέγα-3 της Möller’s είναι κατάλληλα για παιδιά άνω των 3 ετών, καθώς είναι πλούσια σε ωμέγα-3 λιπαρά οξέα και φυσική βιταμίνη D που τους παρέχουν:
Βιταμίνη D: απορρόφηση του ασβεστίου και του φωσφόρου στο σώμα, φυσιολογική ανάπτυξη των οστών και υποστήριξη του ανοσοποιητικού συστήματος
Ωμέγα-3 λιπαρά οξέα DHA και EPA: καλή λειτουργία του οργανισμού, του εγκεφάλου και της όρασης
Συμπλήρωμα διατροφής Ωμέγα-3 σε μορφή ζελεδάκια - ψαράκια με γεύση πορτοκάλι - λεμόνι για παιδιά άνω των 3 ετών. Τα Ψαράκια Ωμέγα-3 της Möller’s περιέχουν συμπυκνωμένο ιχθυέλαιο από σαρδέλα και αντζούγια.
Πλούσια πηγή βιταμινών Α & D, λιπαρών οξέων EPA & DHA. Υγεία δέρματος, φυσιολογική όραση.
Απαραίτητα λιπαρά οξέα Ω3/6/9 από 2000mg έλαιο λιναρόσπορου (Flaxseed oil), ψυχρής πίεσης που συμβάλλουν στην υγεία της καρδιάς,του κυκλοφορικού,του εγκεφάλου και της επιδερμίδας.
Ιδανικό για αυστηρά χορτοφάφους και αλλεργικούς στα ψάρια.
Άοσμο - Κατάλληλο και για εξωτερική χρησή.
Omegazon Plus Omega 3 - Λιπαρά οξέα (30 caps)
Ειδικός συνδυασμός από ιχθυέλαια διπλής μοριακής απόσταξης πλούσια σε Ω3 (EPA & DHA) και συνένζυμο Q10 (30mg), συνδυάζοντας τις ευεργετικές ιδιότητες και των δυο όσον αφορά τη φροντίδα και την τόνωση της καρδιάς, του κυκλοφορικού και του μυϊκού συστήματος.
Συμβάλλει στην προστασία των κυττάρων
Βοηθά στην ομαλή λειτουργία του καρδιαγγειακού συστήματος
Δρα θετικά στην τόνωση των εγκεφαλικών λειτουργιών