- -30%
Cicaplast baume b5 κρέμα ανάπλασης. Έχει πλούσια, ενυδατική, μη κολλώδη υφή και είναι ιδανική για βρέφη, παιδιά και ενηλίκους. Δεν αφήνει αίσθηση λιπαρότητας και απορροφάται άμεσα.
Κωδικός: 5202888100123
Δείτε όλα τα προϊόντα Frezyderm
Cicaplast baume b5 κρέμα ανάπλασης. Έχει πλούσια, ενυδατική, μη κολλώδη υφή και είναι ιδανική για βρέφη, παιδιά και ενηλίκους. Δεν αφήνει αίσθηση λιπαρότητας και απορροφάται άμεσα.
Aπαλή κρέμα-αφρόλουτρο καθαρισμού για αναπλήρωση λιπιδίων για την ατοπική δερματίτιδα. Καταπραΰνει και βοηθά στην μείωση της έντονης ξηρότητας ξεκινώντας από το ντους και στην επαναφορά του επιδερμιδικού φραγμού, ενώ διατηρεί το μικροβίωμα ισορροπημένο.
Έλαιο περιποίησης της επιδερμίδας που βοηθάει στη βελτίωση της όψης των ουλών, των ραγάδων και της ανομοιόμορφης χροιάς του δέρματος. Περιποιείται την ώριμη και αφυδατωμένη επιδερμίδα, καθώς περιέχει συστατικά που ενισχύουν την πλαστικότητα του δέρματος, κάνοντάς το πιο απαλό, ομαλό και λείο, και με αυτόν τον τρόπο μειώνει τα σημάδια της γήρανσης.
Έλαιο περιποίησης της επιδερμίδας που βοηθάει στη βελτίωση της όψης των ουλών, των ραγάδων και της ανομοιόμορφης χροιάς του δέρματος.